К А Т А Л О Г

Новини

12.11.2018

Надходження на склад ресор та листів рессор до тракторів Т-150

23.10.2018

Надходження на склад диска фрикційного гідромуфти 150.37.074-01 СБ. (виробництво Молодечно, РБ)

04.05.2017
29.12.2016
09.06.2015

Вашій увазі пропонується унікальна і цікава інформація.

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

про підприємство

ТОВ "ТК "Агротрейд" працює на ринку оптових продажiв запасних частин до тракторiв з 1997 р. Основний напрям дiяльностi - реалiзацiя запасних частин, вузлiв i агрегатiв до тракторiв Т-150, МТЗ, Т-16,Т-25, ЮМЗ,  ДТ- 75 i до iншої технiки.

В асортиментi нашого підприємства широко представленi запаснi частини виробникiв: ТОВ "Торгівельний дім ВАТ "Харкiвський тракторний завод", офіційний дистрибьютор ТОВ "ХТЗ" (xtz.ua), ТОВ "ЛКМЗ", ПАТ "ЛЗТД", ЗАТ "Лісічанський склозавод "Пролетарій", ТОВ "ЯРЗ" i багато iнших.

Працюючи безпосередньо iз заводами, ми гарантуємо Вам високу якiсть запчастин, що поставляються, за оптимальним цiнам.

На складі підприємства здійснюється жорсткий вхідний контроль товару.

У "Каталозі" Ви можете отримати інформацію про номенклатуру та ціни товару, ознайомитися з характеристиками і особливостями пропонованої нами продукції. Оформивши замовлення в інтернет-магазині, Ви значно заощадите свої гроші і час. Зареєстровані користувачі мають додаткові можливості  (див. детально). Є можливість скачати Прайс-лист.

На пiдприiмствi дii гнучка система знижок, iснують особливi умови придбання товару для постiйних покупцiв. Географiя продажiв охоплює всю територiю Украiни.

Спiвпрацюємо з органiзацiями ближнього i далекого зарубiжжя.

Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати товар, ми доставивши його службою по перевезенню вантажів, відправка день-у-день, автобусом або власним транспортом (див. розділ "Доставка")

Теперь безпосередньо з нашого сайту Ви маєте можливiсть отримати вiдповiдi на свої питання i квалiфiковану консультацiю наших фахiвцiв.

У нас Ви отримаєте максимум уваги. Професіоналізм працівників допоможе Вам зробити вірне рішення та прискорити процес отримання необхідного товару. Ми забезпечимо Вам найкращі умови співпраці. Якість послуг які ми пропонуємо Вас приємно здивує. Ми завжди раді Вам допомогти.

Склад та офіс за адресою: м. Харків, вул. Текстильна 131.

   Карта проїзду

З повагою, коллектив ТОВ "ТК "Агротрейд"