Гарантія
Артикул: 3310-3104018
Код товару: 000039553
Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Болт маточини заднього колеса ГАЗ 33104 призначений для кріплення колеса до маточини. Виготовлений з високоміцної сталі з тефлоновим покриттям. Відповідає класу міцності 10.9. Сумісний з автомобілями ГАЗ 33104.Призначення та застосування:
Болт маточини колеса заднього забезпечує надійне кріплення колеса до маточини автомобіля ГАЗ 33104, що є критично важливим для безпеки руху.
Важлива інформація
При виборі болта маточини переконайтеся у відповідності розмірів і класу міцності оригінальному болту. Тефлонове покриття полегшує затягування та запобігає корозії.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Застосовність
ГАЗ 33104
Коефіцієнт
1
Матеріал
Сталь
Модель транспортного засобу
ГАЗ 33104
Навантаження
Високе
Одиниця вимiру
шт
Тип підвіски
Залежна
Тип транспортного засобу
Вантажний
Застереження:
Перетягування або недотягування болтів маточини може призвести до пошкодження різьби та ослаблення кріплення колеса. Використовуйте динамометричний ключ і дотримуйтесь рекомендованого моменту затягування.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.



