Гарантия
Артикул: 8973588780DK
Код товара: 000035454
Нет в наличии
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Описание:
Цилиндр торм. зад. моста ISUZU, Богдан Е2 задний левый (без прокачки с АБС) предназначен для создания давления в тормозной системе, необходимого для прижатия тормозных колодок к тормозному барабану. Используется в задней тормозной системе грузовых автомобилей ISUZU и автобусов Богдан Е2. Предназначен для автомобилей без АБС.Назначение и применение:
Гальмівний циліндр застосовується в задній гальмівній системі вантажних автомобілів ISUZU та автобусів Богдан Е2 для створення тиску, необхідного для притискання гальмівних колодок до барабану та забезпечення ефективного гальмування.
Важная информация
При виборі гальмівного циліндра необхідно враховувати його розташування (задній лівий), сумісність з моделлю автомобіля ISUZU або Богдан Е2, а також наявність або відсутність системи АБС. Зверніть увагу на стан різьби та поршня.
Технические характеристики:
Вид упаковки
Диаметр
31.75 мм
Единица Измерения
шт
Коэффициент
1
Материал
Чугун
Модель транспортного средства
Isuzu, Богдан Е2
Тип тормоза
Барабанный
Тип тормозной системы
Гидравлическая
Тип транспортного средства
Автобус, Грузовик
Толщина
45 мм
Предостережение:
Неправильна установка гальмівного циліндра може призвести до витоку гальмівної рідини та відмови гальм. Рекомендується звертатися до кваліфікованих фахівців для встановлення та прокачування гальмівної системи. Використовуйте тільки якісну гальмівну рідину.
Доставка
Доставляем товар по всей Украине через перевозчиков: Новая Почта, Деливери, САТ.



