Гарантия
Артикул: DKG-25-40
Код товара: 000066949
В наличии
Цена актуальна
Отправим сегодня
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Описание:
Хомут затяжной оцинкованный предназначен для надежной фиксации соединений шлангов, патрубков и других элементов. Изготовлен из оцинкованной стали, что обеспечивает устойчивость к коррозии. Диапазон затяжки: 25-40 мм. Производство: Германия. Тип ДК.Назначение и применение:
Застосовується для фіксації шлангів і патрубків в системах охолодження, паливній системі, гідравліці та інших вузлах тракторів і сільськогосподарської техніки.
Важная информация
При виборі хомута переконайтеся, що його діапазон затягування відповідає діаметру шланга або патрубка, який необхідно зафіксувати. Надмірне затягування може пошкодити шланг.
Технические характеристики:
Вид упаковки
Единица Измерения
шт
Количество в наборе
1 шт.
Коэффициент
1
Материал
Оцинкованная сталь
Модель транспортного средства
Универсальный (подходит для большинства моделей)
Назначение
Крепление шлангов, трубопроводов
Производитель
Germany-Тип <ДК>
Размер
25-40 мм
Тип инструмента
Затяжной хомут
Тип транспортного средства
Трактор
Предостережение:
Не перетягуйте хомут, щоб не пошкодити шланг або патрубок. Використовуйте інструмент відповідного розміру для затягування хомута.
Доставка
Доставляем товар по всей Украине через перевозчиков: Новая Почта, Деливери, САТ.



