Гарантия
Артикул: 08316
Код товара: 000044718
Нет в наличии
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Описание:
Круг-насадка шлифовальная VOREL с липучкой используется для шлифовки различных поверхностей с помощью угловой шлифовальной машины (УШМ). Имеет диаметр 125 мм и оснащена липучкой для быстрой и надежной фиксации шлифовальных кругов. В комплекте идет гайка М14 и винт для крепления к УШМ.Назначение и применение:
Використовується для шліфування та підготовки поверхонь перед фарбуванням, зварюванням або іншими видами обробки. Застосовується при ремонті тракторів та іншої сільськогосподарської техніки для видалення іржі, задирок та нерівностей.
Важная информация
Переконайтеся, що круг-насадка надійно закріплена на КШМ перед початком роботи. Використовуйте шліфувальні круги відповідного зерна для досягнення бажаного результату. Регулярно перевіряйте стан липучки та замінюйте її за потреби.
Технические характеристики:
Вид упаковки
Единица Измерения
шт
Количество в наборе
1 шт
Коэффициент
1
Материал
Полиуретан
Модель транспортного средства
Универсальная
Назначение
Шлифовка
Производитель
VOREL
Размер
125 мм
Тип инструмента
Шлифовальная машинка
Тип транспортного средства
Трактор
Предостережение:
Під час роботи з КШМ використовуйте засоби індивідуального захисту, такі як окуляри та респіратор. Не перевищуйте максимальну швидкість обертання, вказану на шліфувальному крузі. Не докладайте надмірне зусилля до КШМ під час шліфування, щоб уникнути перегріву та поломки.
Доставка
Доставляем товар по всей Украине через перевозчиков: Новая Почта, Деливери, САТ.



