Гарантія
Артикул: 236-1307048-А
Код товару: 000046404
Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Прокладка водяного насоса (помпи) для двигунів ЯМЗ 236 і ЯМЗ 238. Виготовлена з пароніту товщиною 1,5 мм. Забезпечує герметичність з'єднання між насосом і блоком двигуна, запобігаючи витоку охолоджуючої рідини.Призначення та застосування:
Застосовується в системі охолодження двигунів ЯМЗ 236 і ЯМЗ 238 для забезпечення герметичності зєднання водяного насоса з блоком двигуна.
Важлива інформація
Зверніть увагу на товщину прокладки (1,5 мм) і матеріал (пароніт). Переконайтеся в сумісності з вашою моделлю двигуна (ЯМЗ 236, ЯМЗ 238).
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник
ЯМЗ
Коефіцієнт
1
Матеріал радіатора
Не застосовується
Модель транспортного засобу
ЯМЗ 236, ЯМЗ 238
Обєм радіатора
Не застосовується
Одиниця вимiру
шт
Продуктивність помпи
Низька
Температура відкриття термостата
80 °C
Тип вентилятора
Не застосовується
Тип охолодження
Рідинне
Тип термостата
Стандартний
Тип транспортного засобу
Трактор
Застереження:
Неправильна установка прокладки або надмірне затягування кріплення може призвести до її пошкодження і витоку охолоджуючої рідини. Рекомендується дотримуватися моменту затягування, зазначеного в технічній документації.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Шків насоса водяного в зб. (нов.зр.) <ДК>
413.56 грн.
Радіатор вод. охолодж. МАЗ 53371 (3 рядн.) мід. <ДК>
18488.50 грн.



