Гарантія
Артикул: 4320-3505010-01
Код товару: 000071195
Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Ремкомплект циліндра гальмівного головного УРАЛ 375, 4320 (7 найменувань). Призначений для відновлення працездатності головного гальмівного циліндра. Включає в себе необхідні ущільнювальні елементи та манжети. Підходить для моделей УРАЛ 375 та 4320.Призначення та застосування:
Ремкомплект призначений для відновлення працездатності головного гальмівного циліндра автомобілів УРАЛ 375 та 4320. Забезпечує надійну роботу гальмівної системи.
Важлива інформація
При виборі ремкомплекту переконайтеся, що він призначений саме для вашого головного гальмівного циліндра. Перевірте сумісність з моделлю вашого автомобіля УРАЛ. Важливо використовувати якісні ремкомплекти для забезпечення надійної роботи гальмівної системи.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Діаметр
32 мм
Коефіцієнт
1
Матеріал
Гума
Модель транспортного засобу
УРАЛ-375, УРАЛ-4320
Одиниця вимiру
шт
Тип гальмівної системи
Пневматична
Тип гальма
Барабанний
Тип транспортного засобу
Вантажний автомобіль
Товщина
3.5 мм
Застереження:
Неправильна установка ремкомплекту може призвести до витоку гальмівної рідини та відмови гальм. Рекомендується звертатися до кваліфікованого фахівця для ремонту гальмівної системи. Використовуйте тільки рекомендовані гальмівні рідини.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Циліндр гальмівний робочий УРАЛ колісний (DETALKA)
1809.60 грн.
Циліндр гальмівний головний УРАЛ (DETALKA)
3212.04 грн.



