Гарантия
Артикул: 809640
Код товара: 000055443
В наличии
Цена актуальна
Отправим завтра
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Описание:
Сайлентблок рычага SIDEM предназначен для передней оси автомобилей CHEVROLET CAPTIVA и OPEL ANTARA, выпущенных с 2006 года. Он изготовлен из высококачественной резины и металла, что обеспечивает долговечность и надежность. Служит для гашения колебаний и снижения уровня шума в подвеске.Назначение и применение:
Використовується в передній підвісці автомобілів CHEVROLET CAPTIVA та OPEL ANTARA для зєднання важеля підвіски з кузовом автомобіля. Забезпечує пружне зєднання, гасить коливання та знижує шум.
Важная информация
При виборі сайлентблока необхідно переконатися в його сумісності з моделлю автомобіля та роком випуску. Важливо звертати увагу на стан посадкового місця та якість гуми сайлентблока.
Технические характеристики:
Вид упаковки
Единица Измерения
шт
Коэффициент
1
Материал
Резина, металл
Модель транспортного средства
CHEVROLET CAPTIVA, OPEL ANTARA
Нагрузка
Высокая
Применяемость
Тракторы и сельскохозяйственная техника
Тип подвески
Независимая
Тип транспортного средства
Трактор
Предостережение:
Неправильне встановлення сайлентблока може призвести до швидкого зносу та пошкодження підвіски. Рекомендується використовувати спеціальний інструмент для запресування та випресування. Зверніться до кваліфікованого фахівця для встановлення.
Доставка
Доставляем товар по всей Украине через перевозчиков: Новая Почта, Деливери, САТ.



