Українська
Ук

Щітка стартера МТЗ посил. старт. (ТМ JUBANA)

Гарантія
0
Артикул: 123703001
Код товару: 000027578
Виробник: AGT
В наявності
Ціна актуальна
Відправимо завтра
64.19 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Щітки стартера 123703001 забезпечують електричний контакт між нерухомою та обертовою частинами стартера МТЗ, передаючи струм для запуску двигуна. Посилені щітки відрізняються підвищеною зносостійкістю. Застосовуються для стартерів тракторів МТЗ.

Призначення та застосування:

Щітки стартера використовуються для передачі електричного струму від обмоток стартера до колектора, забезпечуючи обертання валу двигуна при запуску МТЗ.
Важлива інформація
Зверніть увагу на виробника щіток, оскільки якість матеріалів та збірки може суттєво впливати на термін служби стартера. Переконайтеся, що щітки підходять для вашого типу стартера МТЗ.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник JUBANA
Габарити Стандартні
Коефіцієнт 1
Матеріал Мідно-графітовий сплав
Модель транспортного засобу МТЗ
Одиниця вимiру шт
Сумісність з моделлю трактора МТЗ
Тип транспортного засобу Трактор
Застереження:
Неправильне встановлення щіток може призвести до пошкодження колектора стартера. Рекомендується звернутися до кваліфікованого фахівця для встановлення. Перед встановленням переконайтеся, що стартер відключено від живлення.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Термостат ЗІЛ 5301, МТЗ (t 87 град.) (нерж.) (вир-во Прогрес)

Термостат ЗІЛ 5301, МТЗ (t 87 град.) (нерж.) (вир-во Прогрес)

Термостат призначений для підтримки оптимальної температури двигуна. Виготовлений з нержавіючої стал..

406.22 грн.

Ремкомплект гідроциліндра ковша ЕО-2621-А МТЗ

Ремкомплект гідроциліндра ковша ЕО-2621-А МТЗ

Ремкомплект гідроциліндра ковша ЕО-2621-А призначений для ремонту гідроциліндрів ковша екскаваторів ..

207.25 грн.

Шестерня приводу 1-й ступ. ред. ст. обр. Zб = 20, Zм = 20  МТЗ (ТМ JUBANA)

Шестерня приводу 1-й ступ. ред. ст. обр. Zб = 20, Zм = 20 МТЗ (ТМ JUBANA)

Шестерня приводу 1-й ступ. ред. ст. обр. Zб=20, Zм=20 МТЗ (ТМ JUBANA) призначена для передачі крутно..

887.25 грн.

Маслопровід МТЗ <ДК>

Маслопровід МТЗ <ДК>

Маслопровід МТЗ призначений для подачі масла до різних вузлів двигуна та інших систем трактора МТЗ. ..

482.59 грн.