Запчастини за вигiдними цiнами
  • Cпiвпрацюємо безпосередньо з заводами-виробниками
  • Контроль і висока якість продукції, що поставляється
  • Гнучка система знижок для постійних покупців
  • 0 Доставка товару в будь-яке мiсто

Популярні

Новини та акції

ТОВ "ТК "АГРОТРЕЙД" працює на ринку оптових продажiв запасних частин до тракторiв з 1997 г.

Основний напрямок діяльності - реалізація запасних частин, вузлів і агрегатів до тракторів Т-150, МТЗ, Т-16, Т-25, Т-40, ЮМЗ, ДТ-75, К-700 та до іншої техніки.В асортименті нашого підприємства широко представлені запасні частини виробників: ВАТ "ХТЗ" (www.xtz.ua), ТОВ "ЛКМЗ", ПрАТ "ЛЗТД" (www.lztd.com), ТОВ "ЯРЗ" (www.yarz.com. ua) і багатьох інших.

Працюючи безпосередньо з заводами виробниками, ми гарантуємо Вам високу якість поставлених запчастин за оптимальними цінами. На складі підприємства здійснюється жорсткий вхідний контроль товару. На підприємстві діє гнучка система знижок, існують особливі умови придбання товару для постійних покупців. Географія продажів охоплює всю територію України.

Співпрацюємо з організаціями ближнього і далекого зарубіжжя. Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати товар, ми доставивши його службою по перевезенню вантажів, відправка день-у-день, автобусом або власним транспортом. Якщо Ви що-небудь не знайшли в представлених товарах, телефонуйте нашим менеджерам!

more info