Про нас

АГРОТРЕЙД ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВАС БІЛЬШЕ 20 РОКІВ

Якiсть, гарантiя, стабiльнiсть
  • Cпiвпрацюємо безпосередньо з заводами-виробниками
  • Контроль і висока якість продукції, що поставляється
  • Гнучка система знижок для постійних покупців
  • 0 Доставка товару в будь-яке мiсто

Працюючи напряму з заводами, ми гарантуємо Вам високу якiсть постачаємих запчастин за оптимальними цiнами. На складi пiдприємства здійснюється жорсткий вхідний контроль товару.


Наша мiciя

ТОВ "ТК "АГРОТРЕЙД" працює на ринку оптових продажів запасних частин до тракторів з 1997 р Основний напрямок діяльності - реалізація запасних частин, вузлів і агрегатів до тракторів Т-150, МТЗ, Т-16, Т-25, Т-40, ЮМЗ, ДТ-75, К-700 і до іншої техніки.

В асортименті нашого підприємства широко представлені запасні частини виробників: ВАТ "ХТЗ"(www.xtz.ua), ТОВ "ЛКМЗ", ПРАТ "ЛЗТД" (www.lztd.com), ТОВ "ЯРЗ" (www.yarz.com.ua) та iнших.

Як ми працюємо

Працюючи безпосередньо з заводами, ми гарантуємо Вам високу якість поставлених запчастин за оптимальними цінами. На складі підприємства здійснюється жорсткий вхідний контроль товару. На підприємстві діє гнучка система знижок, існують особливі умови придбання товару для постійних покупців.

Географія продажів охоплює всю територію України. Співпрацюємо з організаціями ближнього і далекого зарубіжжя. Якщо у Вас немає можливості самостійно забрати товар, ми доставивши його службою по перевезенню вантажів, відправка день-у-день, автобусом або власним транспортом. Якщо Ви що-небудь не знайшли в представлених товарах, телефонуйте нашим менеджерам!

ВАТ "ХТЗ IМ. С.ОРДЖОНIКIДЗЕ"
ПРАТ "ЛОЗIВСЬКИЙ ЗАВОД "ТРАКТОРОДЕТАЛЬ"