ОПТОВI ПОСТАЧАЛЬНИКИ ТА ДЕ ЇХ ШУКАТИ

ОПТОВI ПОСТАЧАЛЬНИКИ ТА ДЕ ЇХ ШУКАТИ

На сьогоднішній день ринок сільськогосподарських запчастин налічує сотні або навіть тисячі підприємств в Україні, які займаються реалізацією запасних частин, проте далеко не всі з них постачають якісну продукцію, виконану за заводськими кресленнями і маючі необхідні сертифікати якості.

Важливу роль відіграє і цінова політика компанії. Надзвичайно низька ціна може послужити приводом для сумнівів, адже кожна деталь виготовляється з дорогої сировини, над її виготовленням трудяться люди, для її виробництва витрачається вода і електроенергія. Отже - ціна є дуже важливим параметром при виборі постачальника. Щодо неї можна зробити припущення не тільки про відповідність продукції заявленим характеристикам, а й навіть про якість роботи самої компанії-постачальника: наскільки оперативно приймуть замовлення, як скоро доставлять, які умови запропонують. Великі агро-підприємства намагаються закуповувати деталі оптом, тому наявність корпоративної знижки для них обов'язково.

Якщо ви приватний підприємець або невелике господарство - рекомендуємо працювати з постачальниками, які мають широку клієнтську базу і достатню кількість позитивних відгуків про роботу і про наданої продукції. Деяка номенклатура запасних частин заводами-виробниками не випускаються, тому деталі реставруються. У такому випадку варто звертатися до перевірених постачальників які на ринку вже давно - вони вже неодноразово виконували подібні операції і мають необхідну виробничу базу. Лише в такому випадку, реставрація буде проведена в найкоротші терміни при дотриманні всіх технологічних процесів. Щоб знайти такого оптового постачальника запчастин до тракторів і сільгосптехніки, потрібно просто мати можливість скористатися інтернетом - а саме ввести в пошукову систему назву необхідного товару і додати слово «оптом» або «постачальник».

Не зупиняйтеся на першій сторінці видачі, дійдіть до 10-ї або 20-ї. Якщо ви побачили простенький сайт, що не рясніє яскравими фарбами, то це не означає, що продукція буде поганою, а умови співпраці невигідними. Просто напишіть менеджеру на електронну пошту або зв'яжіться з компанією по телефону - запросiть прайс і умови поставок. Хорошим варіантом стануть інтернет-каталоги постачальників. У пошуковій видачі вам напевно попадеться кілька інтернет-каталогів, в яких зібрані оптові постачальники. Оптовики в них зручно розбиті по тематикам для полегшення пошуку. Якщо ви все ще в пошуку оптового постачальника - ми з радістю допоможемо Вам в цьому питанні!

Торговая компания «Агротрейд» работает со многими заводами-изготовителями напрямую, что является надежной гарантией качества реализуемой продукции. Большая клиентская база по всей Украине а также за ее пределами.У нас можно купить оптом детали к трактору Т-150, Т-151, трактору МТЗ.

Торгова компанія «Агротрейд» працює з багатьма заводами-виробниками безпосередньо, що є надійною гарантією якості продукції, що реалізовується. Велика клієнтська база по всій Україні а також за її межами.У нас можна купити оптом деталі до трактора Т-150, Т-151, трактора МТЗ. Також, на нашому інтернет ресурсі присутні каталоги для різної сільгосптехніки. Жорсткий контроль на складі продукції дозволить їй прослужити довгі роки. Для нас дуже важливо вибудувати з клієнтами взаємовигідне співробітництво, тому робота з нами буде приємною і комфортною. З будь-яких питань, щодо цін та наявності запчастин звертайтеся за телефоном: (057) 7710040, 7710080, 7710090.


 

 

С уважением коллектив «ТК «Агротрейд».

Напишіть свій коментар