Українська
Ук

Сальник редуктора МАЗ моста задн.NBR (RIDER)

Гарантія
0
Артикул: RD.500А.2402052
Код товару: 000026125
Виробник: AGT
Немає на складі
102.80 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Сальник RD.500А.2402052 призначений для ущільнення редуктора заднього моста автомобілів МАЗ. Запобігає витіканню масла та потраплянню бруду і пилу в редуктор. Виготовлений з матеріалу NBR (нітрильна гума), що забезпечує його стійкість до впливу масел та інших агресивних середовищ. Виробник - RIDER.

Призначення та застосування:

Сальник редуктора заднього моста МАЗ використовується для герметизації зєднання та запобігання витіку масла.
Важлива інформація
Переконайтеся, що сальник виготовлений з NBR (нітрил-бутадієнового каучуку), оскільки цей матеріал забезпечує хорошу стійкість до масел та палива.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник RIDER
Коефіцієнт 1
Матеріал корпусу NBR
Модель транспортного засобу МАЗ
Одиниця вимiру шт
Передаточне число 4.78
Тип диференціала Стандартний
Тип моста Задній міст
Тип транспортного засобу Вантажний автомобіль
Ширина колії Стандартна
Застереження:
Неправильне встановлення або використання невідповідного інструменту може пошкодити сальник. Важливо дотримуватись обережності під час монтажу.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Сальник клапана МАЗ 12х21х12, 5/8, 4 (компл. 8 шт.) фтор

Сальник клапана МАЗ 12х21х12, 5/8, 4 (компл. 8 шт.) фтор

Сальник клапана 236-1007262 призначений для герметизації з'єднання клапана з головкою блока циліндрі..

373.54 грн.

Шестерня МАЗ (Z=51)

Шестерня МАЗ (Z=51)

Ведена шестерня з кількістю зубів Z=51, встановлюється в редуктор МАЗ. Виготовлена з високоміцної ст..

10444.67 грн.

Сальник редуктора МАЗ моста задн. NBR (RIDER)

Сальник редуктора МАЗ моста задн. NBR (RIDER)

Сальник редуктора RD.210.2402052 заднього моста МАЗ. Використовується для запобігання витіканню масл..

136.66 грн.

Втулка цапфи моста заднього МАЗ

Втулка цапфи моста заднього МАЗ

Втулка цапфи заднього моста МАЗ. Виготовлена з міцного металу, що забезпечує надійну роботу та довго..

3134.82 грн.