Українська
Ук

Фільтр паливний тонкої очистки Д-240 в зборі МТЗ (АGТ)

Гарантія
0
Артикул: 240-1117010-А
Код товару: 000016765
Немає на складі
0.00 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Фільтр паливний тонкої очистки Д-240 призначений для очищення палива від дрібних частинок і забруднень, що надходять в паливну систему двигуна Д-240. Забезпечує захист паливної апаратури від зносу і пошкоджень. Сумісний з тракторами МТЗ, оснащеними двигунами Д-240.

Призначення та застосування:

Фільтр паливний тонкої очистки встановлюється в паливній системі тракторів МТЗ з двигунами Д-240. Його завдання - очищення палива перед подачею в паливний насос високого тиску.
Важлива інформація
Зверніть увагу на маркування фільтра, щоб переконатися, що він підходить для вашого двигуна Д-240. Регулярно замінюйте фільтр відповідно до регламенту технічного обслуговування.
Технічні характеристики:
Вага 1,1
Вага нетто 1,1
Вид упаковки
Виробник AGТ
Діаметр форсунки 0,2 мм
Коефіцієнт 1
Матеріал корпусу Метал
Модель транспортного засобу МТЗ
Обєм бака 0,5 л
Одиниця вимiру шт
Продуктивність насоса Низька
Тип насоса Ручний
Тип палива Дизель
Тип транспортного засобу Трактор
Тип фільтра Тонкого очищення
Тиск палива Низький
Застереження:
При заміні фільтра переконайтеся, що двигун вимкнений і паливна система не знаходиться під тиском. Неправильна установка фільтра може призвести до витоків палива і пошкодження двигуна.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Комплект прокладок корпуса зчеплення МТЗ-80

Комплект прокладок корпуса зчеплення МТЗ-80

Комплект прокладок корпусу зчеплення призначений для герметизації корпусу зчеплення трактора МТЗ-80...

215.76 грн.

Радіатор вод. охолодж. МТЗ 1025 (4-х рядн.) мідн. (вир-во  JOBs,Юбана)

Радіатор вод. охолодж. МТЗ 1025 (4-х рядн.) мідн. (вир-во JOBs,Юбана)

Радіатор водяного охолодження МТЗ 1025, 4-х рядний, мідний, виробництва JOBs/Юбана. Забезпечує ефект..

22433.58 грн.

Вкладиші шатунні Р2 Д 50  МТЗ (ТМ JUBANA)

Вкладиші шатунні Р2 Д 50 МТЗ (ТМ JUBANA)

Вкладиші шатунні Р2 Д 50 використовуються в двигунах Д-50 тракторів МТЗ. Забезпечують ковзання шатун..

800.67 грн.

Трубка паливна НД   МТЗ (L=925 мм) (General Parts)

Трубка паливна НД МТЗ (L=925 мм) (General Parts)

Трубка паливна НД МТЗ (L=925 мм) (General Parts) призначена для подачі палива низького тиску від пал..

671.97 грн.