Українська
Ук

Гайковерт двошвидкісний з пересувною лапою 6800 N.M.

Гарантія
0
Артикул: ARM 3
Код товару: 000063373
Немає на складі
2518.62 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Гайковерт двошвидкісний з пересувною лапою 6800 N.M. . Призначений для закручування та відкручування гайок та болтів великого розміру. Має високий крутний момент (6800 N.M.) та дві швидкості для регулювання потужності.

Призначення та застосування:

Використовується для затягування та ослаблення гайок та болтів великого розміру на тракторах та сільськогосподарській техніці, де потрібен високий крутний момент.
Важлива інформація
Перед використанням переконайтеся в надійній фіксації гайковерта на гайці/болті. Використовуйте відповідні головки для запобігання пошкодженню гайок та болтів.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник ARMER
Кількість у наборі 1
Коефіцієнт 1
Матеріал Легована сталь, пластик (рукоятка)
Модель транспортного засобу Сумісний з тракторами: МТЗ-80/82, Т-150, ХТЗ-170, John Deere 6R, Case IH Magnum, New Holland T7
Одиниця вимiру шт
Призначення Для складання та ремонту вузлів тракторів
Розмір Довжина: 600 мм, ширина: 200 мм
Тип інструменту Гайковерт
Тип транспортного засобу Трактор
Застереження:
Неправильне використання або перевищення допустимого крутного моменту може призвести до зриву різьби або поломки гайковерта. Потрібен кваліфікований спеціаліст для роботи з цим інструментом.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Плоскогубці з подовженими губками 7 <ДК>

Плоскогубці з подовженими губками 7 <ДК>

Плоскогубці з подовженими губками використовуються для захоплення та утримання деталей у важкодоступ..

144.22 грн.

Головка змінна 22, 1/2 <ARMER>

Головка змінна 22, 1/2

Змінна головка (торцева головка) розміром 22 мм з приєднувальним квадратом 1/2 дюйма. Виготовлена з ..

58.42 грн.

Інжектор для заправки оливи і барвника (кондиціонерів) <AXXIS>

Інжектор для заправки оливи і барвника (кондиціонерів)

Інжектор для заправки масла і барвника в кондиціонери AXXIS використовується для додавання масла і у..

1309.23 грн.

Ключ кришки сепаратора фільтра (RIDER)

Ключ кришки сепаратора фільтра (RIDER)

Ключ для кришки сепаратора фільтра призначений для зручного і безпечного відкручування і закручуванн..

133.77 грн.