Українська
Ук

Гайковерт пневматичний VOREL із кв. 1/2 310Nm(VOREL)

Гарантія
0
Артикул: 81100
Код товару: 000051154
Немає на складі
1786.90 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Гайковерт пневматичний VOREL з квадратом 1/2 дюйма і максимальним крутним моментом 310 Нм. Призначений для швидкого закручування і відкручування гайок і болтів.

Призначення та застосування:

Використовується для ремонту та обслуговування автомобілів, тракторів та іншої техніки, де потрібне швидке закручування/відкручування кріплення. Особливо корисний при роботі з колесами.
Важлива інформація
Переконайтеся, що компресор забезпечує достатній тиск повітря для роботи гайковерта. Не перевищуйте максимальний крутний момент, щоб не пошкодити кріплення.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник VOREL
Кількість у наборі 1
Коефіцієнт 1
Матеріал Метал, пластик
Модель транспортного засобу Будь-яка модель
Одиниця вимiру шт
Призначення Для закручування та відкручування гайок і болтів
Розмір 1/2 дюйма
Тип інструменту Гайковерт
Тип транспортного засобу Універсальний
Застереження:
Під час роботи з гайковертом використовуйте засоби захисту для очей та слуху. Регулярно перевіряйте стан шланга і зєднання на предмет витоків.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Диск відрізний алмазний по гресу, склу, кераміці YATO O=125x1.6x10x22.2 мм, в мокрому режимі [20/100]

Диск відрізний алмазний по гресу, склу, кераміці YATO O=125x1.6x10x22.2 мм, в мокрому режимі [20/100]

Диск відрізний алмазний YATO YT-59952 призначений для різання гресу, скла та кераміки. Має діаметр 1..

367.38 грн.

Швидкознімна муфта для компресора М 3/8(NEO)

Швидкознімна муфта для компресора М 3/8(NEO)

Швидкознімна муфта з різьбою M 3/8 для підключення до компресора. Забезпечує швидке та надійне з'єдн..

306.70 грн.

свердло по металу premium до нерж та високолег сталі, лиття 12.0 х 60 мм hss 4267(YATO )

свердло по металу premium до нерж та високолег сталі, лиття 12.0 х 60 мм hss 4267(YATO )

Свердло по металу Premium YATO YT-44235 призначене для свердління нержавіючої та високолегованої ста..

278.15 грн.

Рукавички пилкові, жовті, з підкладкою, манжет крага, 36 см розмір 10 (DOLONI)

Рукавички пилкові, жовті, з підкладкою, манжет крага, 36 см розмір 10 (DOLONI)

Рукавички пилкові з підкладкою та манжетом-крагою забезпечують надійний захист рук від пилу, бруду т..

362.62 грн.