Українська
Ук

Камера гальм. з пружинним енергоакк (тип 20/20 в зб.) RIDER

Гарантія
0
Артикул: RD.100.3519100
Код товару: 000024544
Виробник: AGT
Немає на складі
2692.25 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Гальмівна камера з пружинним енергоакумулятором (тип 20/20 в зборі) RIDER використовується в гальмівній системі вантажних автомобілів для створення гальмівного зусилля. Пружинний енергоакумулятор забезпечує можливість аварійного гальмування.

Призначення та застосування:

Гальмівна камера з пружинним енергоакумулятором використовується в гальмівній системі вантажних автомобілів і причепів. Забезпечує приведення в дію гальмівних механізмів і утримання автомобіля на стоянці.
Важлива інформація
Зверніть увагу на тип гальмівної камери (20/20). Переконайтеся, що камера підходить для конкретної моделі автомобіля і відповідає вимогам гальмівної системи.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Діаметр 20/20
Коефіцієнт 1
Матеріал Сталь
Модель транспортного засобу МТЗ, ЮМЗ, ХТЗ
Одиниця вимiру шт
Тип гальмівної системи Пневматична
Тип гальма Барабанний
Тип транспортного засобу Трактор
Товщина 10 мм
Застереження:
Неправильна установка гальмівної камери може призвести до відмови гальм. Установку повинні проводити кваліфіковані фахівці. Перевірте роботу гальмівної системи після установки.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Р/к трубки гальмівної (Dвнут.=8мм, М14х1,5)(1гайка,1втулка,1шайба) <ДК>

Р/к трубки гальмівної (Dвнут.=8мм, М14х1,5)(1гайка,1втулка,1шайба) <ДК>

Ремкомплект DK 0814 трубки гальмівної (Dвнут.=8мм, М14х1,5)(1гайка,1втулка,1шайба) від виробника . В..

26.68 грн.

Пружина колодки гальмівний КАМАЗ <ДК>

Пружина колодки гальмівний КАМАЗ <ДК>

Пружина колодки гальмівний призначена для повернення гальмівних колодок у вихідне положення після га..

97.97 грн.

Кран гальм. 2-секц. під глушник шуму

Кран гальм. 2-секц. під глушник шуму

Кран гальмівний двосекційний під глушник шуму призначений для управління гальмівною системою автомоб..

3525.52 грн.

Клапан захисний. 4-х контурний (вир-во ПААЗ)

Клапан захисний. 4-х контурний (вир-во ПААЗ)

Клапан захисний 4-х контурний (вир-во ПААЗ) призначений для захисту пневматичної системи гальм від п..

3252.44 грн.