Гарантія
Артикул: 96246675
Код товару: 000054560
Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Хомут виробництва GM призначений для фіксації різних шлангів і патрубків в системі охолодження, паливній системі та інших системах трактора. Виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує надійну фіксацію і стійкість до корозії. Підходить для різних моделей тракторів, що використовують компоненти GM.Призначення та застосування:
Застосовується для надійної фіксації шлангів і патрубків в різних системах трактора, запобігаючи витокам і забезпечуючи нормальну роботу систем.
Важлива інформація
При виборі хомута необхідно враховувати діаметр шланга або патрубка, який необхідно зафіксувати. Важливо, щоб хомут був виготовлений з якісного матеріалу, стійкого до корозії і механічних пошкоджень.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Застосовність
Універсальна
Коефіцієнт
1
Матеріал
Метал
Модель транспортного засобу
МТЗ, ЮМЗ, Т-40
Одиниця вимiру
шт
Розміри
Стандартні
Тип
Стандартний
Тип транспортного засобу
Сільськогосподарська техніка, Трактор
Функціональність
Кріплення
Застереження:
Надмірне затягування хомута може призвести до пошкодження шланга або патрубка. Недостатнє затягування може призвести до витоку рідини або газу. Рекомендується використовувати динамометричний ключ при установці.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Кульова опора (вир-во GM)
1083.42 грн.
Гайка (вир-во GM)
56.08 грн.
Прокладення глушника (вир-во GM)
178.46 грн.



