Гарантія
Артикул: RD-32-50/W2
Код товару: 000063944
В наявності
Ціна актуальна
Відправимо сьогодні
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Хомут затяжний з нержавіючої сталі, тип Norma-Rider, призначений для надійної фіксації шлангів і патрубків в діапазоні діаметрів 32-50 мм. Виготовлений з нержавіючої сталі W2, що забезпечує стійкість до корозії та довговічність. Підходить для використання в різних системах тракторів, включаючи системи охолодження, паливні та гідравлічні системи.Призначення та застосування:
Призначений для фіксації шлангів і патрубків в системах охолодження, паливній системі та інших системах трактора. Забезпечує герметичність зєднання.
Важлива інформація
При виборі хомута звертайте увагу на відповідність діаметра хомута діаметру шланга або патрубка. Переконайтеся у відсутності пошкоджень на хомуті перед установкою.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Діаметр
32-50 мм
Клас міцності
A2 (нержавіюча сталь)
Коефіцієнт
1
Крок різьби
M6
Матеріал
Нержавіюча сталь AISI 304
Модель транспортного засобу
Універсальний (сумісний з більшістю моделей)
Одиниця вимiру
шт
Покриття
Нержавіюча сталь без додаткового покриття
Стандарт
DIN 3017
Тип металовиробу
Хомут затяжний
Тип транспортного засобу
Трактор
Застереження:
Надмірне затягування хомута може призвести до пошкодження шланга або патрубка. Не використовуйте пошкоджені хомути. Рекомендується використовувати динамометричний ключ для контролю моменту затягування.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Хомут пружинний d=14-15.5
7.33 грн.



