Гарантія
В наявності
Ціна актуальна
Відправимо сьогодні
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Кільце фільтра СМД-60 призначене для ущільнення фільтруючого елемента в системі змащення двигуна СМД-60 трактора Т-150. Виготовлено з маслостійкої гуми високої якості, що забезпечує надійну герметизацію. Забезпечує ефективну фільтрацію масла і захист двигуна від забруднень. Сумісно з тракторами Т-150, обладнаними двигуном СМД-60 виробництва ЛЗТД.Призначення та застосування:
Використовується у фільтрі двигуна СМД-60 трактора Т-150 (ЛЗТД) для ущільнення та запобігання витокам масла.
Важлива інформація
Зверніть увагу на відповідність розмірів та маркування фільтра вашій моделі трактора. Переконайтеся у відсутності пошкоджень на кільці перед встановленням.
Технічні характеристики:
Вага
0,002
Вага нетто
0,002
Вид упаковки
Діаметр циліндра
130 мм
Кількість циліндрів
6
Коефіцієнт
1
Модель транспортного засобу
Т-150
Одиниця вимiру
шт
Потужність
150 к.с.
Тип двигуна
СМД-60
Тип транспортного засобу
Трактор
Хід поршня
140 мм
Застереження:
Неправильне встановлення може призвести до витоку масла та зниження ефективності фільтрації. Рекомендується звернутися до кваліфікованого фахівця. Уникайте перетягування під час затягування.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Пусковий двигун П-350 Т-150 (Ремонт)
4200.00 грн.
Редуктор пускового двигуна П-350 Т-150 (Ремонт)
2755.00 грн.
Пружина дублера Т-150
70.00 грн.
Трос дублера ПД з ручкою Т-150
121.50 грн.



