Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Клеми акумуляторні ремонтні, виготовлені з латуні, призначені для підключення акумулятора до електричної системи транспортного засобу. Комплект включає 2 штуки. Мають болтовий затискач діаметром 10 мм. Універсальне застосування - підходять для автомобілів КАМАЗ, МАЗ, ГАЗ, а також тракторів.Призначення та застосування:
Клеми акумулятора використовуються для підключення електричного кола автомобіля до акумулятора. Призначені для ремонту та підходять для різних моделей, включаючи КАМАЗ, МАЗ, ГАЗ та трактори.
Важлива інформація
Зверніть увагу на матеріал клем - латунь, забезпечує кращу провідність. Переконайтеся, що діаметр болтового затискача відповідає вашому акумулятору (D=10).
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник
Ремонт
Застосовність
КАМАЗ, МАЗ, ГАЗ, Трактори
Коефіцієнт
1
Модель транспортного засобу
Універсальна
Напруга
12/24 В
Одиниця вимiру
шт
Потужність
Залежить від акумулятора
Тип запчастини
Клема акумулятора
Тип транспортного засобу
КАМАЗ, МАЗ, ГАЗ, Трактори
Застереження:
Неправильна установка клем може призвести до короткого замикання або іскріння. Дотримуйтесь полярності при підключенні. Не перетягуйте болти затискача.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Ліхтар задн. напівпричеп LED. 12В лев. <ДК>
433.91 грн.
Лампа H1 24V 70W P14,5S
35.18 грн.
Стартер КАМАЗ Z=10 8,5 кВт, 24V редукт. (DECARO)
9398.61 грн.
Привід стартера КАМАЗ
2062.24 грн.





