Українська
Ук

Колодка гальм. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во Mando)

Гарантія
0
Артикул: MPD15
Код товару: 000043890
Немає на складі
641.32 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Гальмівні колодки передні для автомобіля CHEVROLET LACETTI. Виробник Mando. Забезпечують ефективне гальмування і безпеку руху. Виготовлені з якісних матеріалів, що забезпечують довговічність і зносостійкість.

Призначення та застосування:

Застосовуються в передній гальмівній системі автомобіля CHEVROLET LACETTI, забезпечуючи ефективне гальмування і безпеку руху.
Важлива інформація
При виборі гальмівних колодок необхідно враховувати модель автомобіля і тип гальмівної системи. Важливо переконатися в якості матеріалу і наявності сертифікатів відповідності.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Коефіцієнт 1
Матеріал Фрикційний
Модель транспортного засобу Chevrolet Lacetti
Одиниця вимiру шт
Опис Колодки гальмівні передні для CHEVROLET LACETTI
Розміри Стандартні
Тип запчастини Гальмівна колодка
Тип транспортного засобу Легковий автомобіль
Застереження:
Під час встановлення гальмівних колодок необхідно дотримуватися запобіжних заходів і використовувати спеціальний інструмент. Неправильне встановлення може призвести до неправильної роботи гальмівної системи і аварійної ситуації.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Шланг гальмівний (вир-во ABS)

Шланг гальмівний (вир-во ABS)

Гальмівний шланг ABS SL 5989 призначений для передачі гальмівної рідини від головного гальмівного ци..

363.09 грн.

Радіатор обігрівача LANOS /NUBIRA ALL 97- (Van Wezel)

Радіатор обігрівача LANOS /NUBIRA ALL 97- (Van Wezel)

Радіатор обігрівача Van Wezel призначений для обігріву салону автомобілів LANOS та NUBIRA, випущених..

1016.34 грн.

Фільтр повітряний DAEWOO LANOS 97- (вир-во ONNURI)

Фільтр повітряний DAEWOO LANOS 97- (вир-во ONNURI)

Повітряний фільтр призначений для очищення повітря, що надходить у двигун, від пилу та інших забрудн..

144.30 грн.

Радіатор обігрівача CHEVROLET Lacetti 1.6-1.8 (вир-во AVA)

Радіатор обігрівача CHEVROLET Lacetti 1.6-1.8 (вир-во AVA)

Радіатор обігрівача салону для автомобілів CHEVROLET Lacetti 1.6-1.8. Виробництво AVA. Забезпечує об..

1367.89 грн.