Українська
Ук

Колодка гальм. диск. CHEVROLET LACETTI задн. (вир-во REMSA)

Гарантія
0
Артикул: 1048.10
Код товару: 000043914
В наявності
Ціна актуальна
Відправимо завтра
1026.32 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Гальмівні колодки REMSA 1048.10 призначені для встановлення на задні гальма автомобілів CHEVROLET LACETTI. Забезпечують ефективне гальмування завдяки фрикційному матеріалу, стійкому до високих температур. Колодки REMSA відрізняються надійністю та довгим терміном служби.

Призначення та застосування:

Гальмівні колодки встановлюються в гальмівній системі автомобіля для забезпечення уповільнення та зупинки транспортного засобу. Є ключовим елементом безпеки автомобіля.
Важлива інформація
При виборі гальмівних колодок звертайте увагу на виробника та відповідність моделі автомобіля. Переконайтеся, що колодки підходять для задніх гальм CHEVROLET LACETTI.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Коефіцієнт 1
Матеріал Фрикційний матеріал
Модель транспортного засобу Chevrolet Lacetti
Одиниця вимiру шт
Опис Гальмівні колодки дискові задні, для автомобілів CHEVROLET LACETTI, виробництво REMSA
Розміри 115.5 x 47.2 x 17.2 мм
Тип запчастини Гальмівні колодки
Тип транспортного засобу Легковий автомобіль
Застереження:
Неправильне встановлення гальмівних колодок може призвести до пошкодження гальмівної системи. Рекомендується звертатися до кваліфікованого фахівця. Після встановлення необхідно провести притирання колодок.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Фільтр салону DAEWOO MATIZ (вир-во SPEEDMATE, Korea)

Фільтр салону DAEWOO MATIZ (вир-во SPEEDMATE, Korea)

Фільтр салону SPEEDMATE SM-CFG008 призначений для очищення повітря, що надходить в салон автомобіля ..

151.24 грн.

Фільтр повітряний DAEWOO MATIZ (вир-во Mando)

Фільтр повітряний DAEWOO MATIZ (вир-во Mando)

Повітряний фільтр Mando EAF00074M призначений для очищення повітря, що надходить в двигун автомобіля..

232.83 грн.

Циліндр гальм. роб. Opel Vectra B, Zafira (вир-во ABS)

Циліндр гальм. роб. Opel Vectra B, Zafira (вир-во ABS)

Гальмівний циліндр робочий від ABS призначений для використання в автомобілях Opel Vectra B і Zafira..

366.21 грн.

Ремкомплект гальм. супорта D4707 (вир-во ERT)

Ремкомплект гальм. супорта D4707 (вир-во ERT)

Ремкомплект гальмівного супорта ERT D4707 містить всі необхідні компоненти для відновлення працездат..

174.10 грн.