Гарантія
Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Колодка гальмівна ДТ-75 -01 (шліф.) (RIDER) призначена для створення тертя між гальмівним барабаном і колодкою, забезпечуючи гальмування трактора. Виготовлена з фрикційного матеріалу з високим коефіцієнтом тертя.Призначення та застосування:
Використовується в гальмівній системі трактора ДТ-75 для забезпечення ефективного і безпечного гальмування. Забезпечує зупинку або уповільнення руху трактора.
Важлива інформація
При виборі гальмівних колодок звертайте увагу на виробника, якість фрикційного матеріалу та відповідність моделі трактора. Рекомендується замінювати колодки комплектом на вісь.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник
RIDER
Коефіцієнт
1
Матеріал корпусу
Чавун
Модель транспортного засобу
ДТ-75
Одиниця вимiру
шт
Передаточне число
Стандартне
Тип диференціала
Стандартний
Тип моста
Задній
Тип транспортного засобу
Трактор
Ширина колії
Стандартна
Застереження:
Неправильна установка або використання зношених колодок може призвести до зниження ефективності гальмування та аварійних ситуацій. Заміну рекомендується проводити кваліфікованим фахівцем.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Стрічка планетарна ДТ-75 (вир-во Україна)
1984.50 грн.
Колодка гальмівної стрічки ДТ-75 (шліф)
68.00 грн.
Кронштейн стрічки гальмівної ДТ-75
0.00 грн.
Стрічка зупиночна ДТ-75 (ЛЗТД)
2466.45 грн.



