Гарантія
Артикул: 0115-MCV30
Код товару: 000042134
В наявності
Ціна актуальна
Відправимо сьогодні
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Пильовик ШРУС внутрішній FEBEST 0115-MCV30 призначений для захисту внутрішнього шарніра рівних кутових швидкостей (ШРУС) від попадання бруду, води та пилу. Виготовлений з високоякісної гуми, стійкої до впливу масел та високих температур. Підходить для автомобілів TOYOTA та LEXUS.Призначення та застосування:
Застосовується для захисту ШРУС від зовнішніх впливів, запобігаючи його передчасному зносу та забезпечуючи надійну роботу трансмісії.
Важлива інформація
При виборі пильовика ШРУС необхідно переконатися у його відповідності моделі автомобіля та типу ШРУС. Неправильно підібраний пильовик може швидко вийти з ладу.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Діаметр валу
25 мм
Довжина валу
100 мм
Зусилля
Стандартне
Коефіцієнт
1
Модель транспортного засобу
Toyota, Lexus
Одиниця вимiру
шт
Тип рульового керування
Гідравлічний
Тип транспортного засобу
Легковий автомобіль
Застереження:
Пошкодження пильовика ШРУС призводить до попадання бруду та води в шарнір, що викликає його прискорений знос та поломку. Необхідно своєчасно замінювати пошкоджені пильовики.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Хрестовина валу кард. JEEP (вир-во GKN)
1224.99 грн.
Пильовик ШРУС внутр. HYUNDAI,KIA (вир-во GKN)
551.85 грн.



