Українська
Ук

Прокладка колектора випускного СМД 14...22 права (асбосталь) (ви-во Сервіс-Комплектація)

Гарантія
0
Артикул: СМД 1-07с10
Код товару: 000029028
Виробник: AGT
Немає на складі
19.97 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Прокладка випускного колектора призначена для герметизації з'єднання між випускним колектором і головкою блока циліндрів двигуна СМД 14...22. Виготовлена з азбосталі. Підходить для правої сторони двигуна.

Призначення та застосування:

Прокладка випускного колектора використовується для герметизації зєднання випускного колектора з головкою блока циліндрів двигуна СМД 14...22. Запобігає витоку вихлопних газів і забезпечує ефективну роботу двигуна.
Важлива інформація
Переконайтеся, що прокладка призначена саме для правої сторони випускного колектора вашого двигуна СМД. Важливо використовувати якісні прокладки для запобігання витокам вихлопних газів.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Коефіцієнт 1
Матеріал Асбосталь
Модель транспортного засобу СМД
Одиниця вимiру шт
Розміри Стандартні
Тип Прокладка
Тип транспортного засобу Трактор
Застереження:
Неправильна установка або перетягування кріплення може пошкодити прокладку і привести до витоку вихлопних газів. Рекомендується використовувати динамометричний ключ і дотримуватися моменту затягування. При роботі з азбосталлю дотримуйтесь запобіжних заходів.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Кільця поршневі Д 260 MAR-MOT М/К (вир-во Польща)

Кільця поршневі Д 260 MAR-MOT М/К (вир-во Польща)

Комплект поршневих кілець для двигуна Д-260. Виробник MAR-MOT (Польща). Кільця виготовлені з високоя..

3289.18 грн.

Р/к прокладок гідросистеми МТЗ-1221 (TEMPEST)

Р/к прокладок гідросистеми МТЗ-1221 (TEMPEST)

Ремкомплект прокладок гідросистеми МТЗ-1221 призначений для відновлення герметичності гідросистеми т..

249.99 грн.

Кільця поршневі 72,75 ПД-10, 10У, 10У1 -Р1  (10 шт)  MAR-MOT (вир-во Польща)

Кільця поршневі 72,75 ПД-10, 10У, 10У1 -Р1 (10 шт) MAR-MOT (вир-во Польща)

Поршневі кільця 72,75 ПД-10, 10У, 10У1 -Р1 (10 шт) MAR-MOT виробництва Польща. Використовуються в по..

607.70 грн.

Шатун Д-144 Т-40, Т-25, Т-16 в сб.

Шатун Д-144 Т-40, Т-25, Т-16 в сб.

Шатун в зборі для двигунів Д-144, які встановлюються на трактори Т-40, Т-25 та Т-16. Забезпечує пере..

1686.67 грн.