Гарантія
В наявності
Ціна актуальна
Відправимо сьогодні
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Прокладка кришки проміжку СМД-18-22 використовується для герметизації з'єднання між кришкою проміжку і корпусом двигуна СМД-18/22, що встановлюється на тракторах ДТ-75. Виготовлена з гумо-коркового матеріалу, що забезпечує гарну щільність і стійкість до масла. Сумісна з тракторами ДТ-75, оснащеними двигунами СМД-18/22.Призначення та застосування:
Використовується для герметизації зєднання між кришкою проміжку та блоком двигуна СМД-18-22 ДТ-75. Запобігає витоку масла з двигуна.
Важлива інформація
Зверніть увагу на матеріал прокладки. Гумо-пробка повинна бути без пошкоджень та деформацій. Важливо перевірити відповідність розмірів та форми прокладки кришці проміжку.
Технічні характеристики:
Вага
0,05
Вага нетто
0,05
Вид упаковки
Мішок
Виробник
Власне виробництво
Діаметр циліндра
130 мм
Кількість товару в одиницях тари
25
Кількість циліндрів
4
Коефіцієнт
1
Матеріал блоку циліндрів
Чавун
Модель двигуна
СМД-18
Модель транспортного засобу
ДТ-75, СМД-18, СМД-22
Обєм двигуна
4.74 л
Одиниця вимiру
шт
Потужність двигуна
80 к.с.
Тип двигуна
СМД
Тип палива
Дизель
Тип транспортного засобу
Трактор
Хід поршня
140 мм
Застереження:
Під час встановлення не перетягуйте болти кріплення кришки проміжку, щоб не пошкодити прокладку. Рекомендується затягувати болти з певним моментом. Неправильне встановлення може призвести до витоків масла. Заміну краще довірити кваліфікованому механіку.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Колектор впускний СМД-31 ДТ-75
947.70 грн.
Комплект прокладок двигуна А-41 без ГТВ ДТ-75
974.40 грн.
Прокладка ГБЦ А-41 ДТ-75 (ЛЗТД)
171.56 грн.



