Українська
Ук

Пуско-зарядний пристрій автономний (power booster), 12000 mAh, 450A, 12V

Гарантія
0
Артикул: ARM-JA14200
Код товару: 000063884
Немає на складі
4032.44 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Автономний пуско-зарядний пристрій (power booster) ARMER призначений для запуску двигунів транспортних засобів з бортовою напругою 12V у разі розряду штатного акумулятора. Також може використовуватися для зарядки різних електронних пристроїв. Має ємність 12000 mAh і пусковий струм 450A. Підходить для більшості легкових автомобілів та мотоциклів.

Призначення та застосування:

Застосовується для екстреного запуску двигунів автомобілів і мотоциклів з напругою 12V. Також може використовуватися для зарядки мобільних телефонів, планшетів та інших електронних пристроїв.
Важлива інформація
Переконайтеся, що напруга акумулятора транспортного засобу відповідає вихідній напрузі пристрою (12V). Не допускайте короткого замикання при підключенні.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник ARMER
Кількість у наборі 1 шт. (у комплекті: кабелі, адаптери, інструкція)
Коефіцієнт 1
Матеріал Пластик, метал, електронні компоненти
Модель транспортного засобу Універсальний (підходить для більшості моделей тракторів та техніки)
Одиниця вимiру шт
Призначення Запуск двигуна та зарядка акумуляторів
Розмір 230x180x50 мм
Тип інструменту Пуско-зарядний пристрій
Тип транспортного засобу Трактори, вантажні автомобілі, легкові автомобілі, спецтехніка
Застереження:
Неправильне підключення клем може пошкодити електронні компоненти автомобіля. Рекомендується звернутися до кваліфікованого фахівця, якщо ви не впевнені у правильності підключення. Не залишайте пристрій підключеним до акумулятора на тривалий час після запуску двигуна.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Пістолет продувний довгий <ДК>

Пістолет продувний довгий <ДК>

Пістолет продувний довгий призначений для очищення деталей та поверхонь від пилу, бруду, стружки та ..

87.36 грн.

Ключ балонний 22х38 (L=395, d=25) <ДК>

Ключ балонний 22х38 (L=395, d=25) <ДК>

Балонний ключ для колісних гайок. Розмір 22х38 мм, довжина 395 мм, діаметр 25 мм. Виготовлений з міц..

536.48 грн.

Головка змінна 24, 1/2 <ARMER>

Головка змінна 24, 1/2

Змінна головка розміром 24 мм з приєднувальним квадратом 1/2 дюйма. Виготовлена з міцної сталі, стій..

62.56 грн.

Вентиль безкамерний TR 413 С Хромований <ДК>

Вентиль безкамерний TR 413 С Хромований <ДК>

Безкамерний вентиль TR 413 C хромований призначений для установки на безкамерні шини. Забезпечує гер..

10.92 грн.