Гарантія
Артикул: YT-2382
Код товару: 000043608
Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Редукційний фільтр з сепаратором та манометром YATO YT-2382 призначений для очищення стисненого повітря від вологи, масла та твердих частинок, а також для регулювання тиску. Має вхідний отвір 1/4 дюйма. Максимальний робочий тиск 0,93 МПа, максимальна температура 60°C.Призначення та застосування:
Використовується в пневматичних системах для очищення стисненого повітря та підтримки стабільного тиску, що необхідно для нормальної роботи пневмоінструменту та обладнання.
Важлива інформація
При виборі фільтра переконайтеся, що його характеристики відповідають вимогам вашого обладнання. Регулярно перевіряйте та зливайте конденсат із сепаратора. Не перевищуйте максимальний робочий тиск та температуру.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Застосовність
Трактори, сільськогосподарська техніка
Коефіцієнт
1
Матеріал
Метал, пластик
Модель транспортного засобу
Універсальний
Одиниця вимiру
шт
Розміри
150 x 100 x 80 мм
Тип
Фільтр-редуктор
Тип транспортного засобу
Сільськогосподарська техніка
Функціональність
Регулювання тиску, фільтрація
Застереження:
Неправильне використання або перевищення допустимих параметрів може призвести до поломки фільтра або пошкодження обладнання. При підключенні та відключенні від пневмомережі переконайтеся у відсутності тиску в системі. Під час роботи зі стисненим повітрям використовуйте засоби захисту очей та органів дихання.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.



