Українська
Ук

Сальник валу колінчастого КАМАЗ задній (160) Viton (RIDER)

Гарантія
0
Артикул: RD.740.1005160.V
Код товару: 000045489
Немає на складі
309.97 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Сальник колінвала задній КАМАЗ, розмір 160 мм, виготовлений з Viton (високотемпературна гума). Забезпечує герметичність з'єднання колінчастого валу і блоку циліндрів, запобігаючи витоку масла. Сумісний з двигунами КАМАЗ.

Призначення та застосування:

Встановлюється в задній частині колінчастого валу двигуна КАМАЗ. Забезпечує герметичність зєднання та запобігає витоку масла з двигуна.
Важлива інформація
Зверніть увагу на матеріал сальника – Viton забезпечує підвищену стійкість до високих температур і агресивних середовищ, що продовжує термін служби. При виборі переконайтеся у відповідності розміру (160 мм) двигуну КАМАЗ.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник RIDER
Діаметр циліндра 120 мм
Кількість циліндрів 8
Коефіцієнт 1
Матеріал блоку циліндрів Чавун
Модель двигуна КАМАЗ 740
Модель транспортного засобу КАМАЗ
Обєм двигуна 10.85 л
Одиниця вимiру шт
Потужність двигуна 210-420 к.с.
Тип двигуна Дизельний
Тип палива Дизель
Тип транспортного засобу Вантажний автомобіль
Хід поршня 120 мм
Застереження:
Неправильне встановлення сальника може призвести до витоку масла та пошкодження двигуна. При монтажі уникайте пошкодження робочої поверхні сальника. Рекомендується звертатися до кваліфікованих фахівців.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Р/к двигуна КамАЗ (прокл. матеріал Trial Isa) <ДК>

Р/к двигуна КамАЗ (прокл. матеріал Trial Isa) <ДК>

Ремкомплект двигуна КамАЗ (прокл. материал Trial Isa) . Використовується для ремонту двигуна КАМАЗ. ..

151.94 грн.

Гільзо-комплект КАМАЗ 740 (Г(фосфот.)+П(з розсік)+кільця поршн.+палець+стоп.+ущільн.кільця)(DETALKA)

Гільзо-комплект КАМАЗ 740 (Г(фосфот.)+П(з розсік)+кільця поршн.+палець+стоп.+ущільн.кільця)(DETALKA)

Гільзо-комплект КАМАЗ 740 (Г(фосфот.)+П(з розсік)+кільця поршн.+палець+стоп.+ущільн.кільця)(DETALKA)..

6432.50 грн.

Манжета 268 без пруж. (вир-во ВРТ)

Манжета 268 без пруж. (вир-во ВРТ)

Манжета 268 без пружини. Використовується в різних вузлах та агрегатах. Виробник - ВРТ...

6.94 грн.

Болт головки блока циліндра КАМАЗ, УРАЛ 4320 ТЕФЛОН (М16х2,0, міцність 10.9) (DETALKA)

Болт головки блока циліндра КАМАЗ, УРАЛ 4320 ТЕФЛОН (М16х2,0, міцність 10.9) (DETALKA)

Болт головки блока циліндра призначений для надійної фіксації головки блока циліндрів до блока двигу..

415.90 грн.