Гарантія
Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Шланг зчеплення КАМАЗ 5320 ПГУ (L=500-550 мм) призначений для передачі робочої рідини від головного циліндра зчеплення до робочого циліндра. Рукав SEMPERIT МБС забезпечує стійкість до впливу масел та бензину. Штуцер-штуцер М12х1,25, єврообжим. Використовується в автомобілях КАМАЗ 5320 з пневмогідравлічним підсилювачем зчеплення (ПГУ).Призначення та застосування:
Шланг зчеплення використовується в гідроприводі зчеплення (ПГУ) автомобілів КАМАЗ. Він зєднує головний циліндр зчеплення з робочим циліндром, передаючи зусилля від педалі зчеплення до механізму вимикання зчеплення.
Важлива інформація
Зверніть увагу на довжину шланга (500-550 мм) і тип різьби (М12х1,25) для сумісності з вашим ПГУ КАМАЗ. Переконайтеся у відсутності пошкоджень рукава SEMPERIT.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник
Преміум
Діаметр диска
Не застосовується
Кількість дисків
Не застосовується
Коефіцієнт
1
Матеріал накладок
Не застосовується
Модель транспортного засобу
КАМАЗ 5320
Одиниця вимiру
шт
Тип зчеплення
Пневмогідравлічне (ПГУ)
Тип приводу
Пневматичний
Тип транспортного засобу
Вантажний автомобіль
Застереження:
Неправильний монтаж або використання пошкодженого шланга може призвести до витоку гальмівної рідини і відмови зчеплення. Рекомендується довірити установку кваліфікованому фахівцю. Не допускайте перекручування шланга при монтажі.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.



