Гарантія
Артикул: Ф80-3407134
Код товару: 000071960
Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Перехідний штуцер (S24хBSP1/2) (М20x1,5-BSP1/2‘‘) (S24) для насос-дозатора МТЗ. Використовується для з'єднання гідравлічних компонентів з різними типами різьби. Виготовлений з міцної сталі.Призначення та застосування:
Застосовується в гідравлічній системі тракторів МТЗ для зєднання насос-дозатора з іншими гідравлічними компонентами.
Важлива інформація
Переконайтеся в сумісності штуцера з вашим насосом-дозатором МТЗ. Зверніть увагу на виробника (Україна).
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Діаметр валу
24 мм (S24)
Довжина валу
Не вказано
Зусилля
Не вказано
Коефіцієнт
1
Модель транспортного засобу
МТЗ (Беларус)
Одиниця вимiру
шт
Тип рульового керування
Гідравлічне
Тип транспортного засобу
Трактор
Рекомендації щодо експлуатації:
Переконайтеся у відповідності різьби штуцера та компонентів, що підключаються. Використовуйте ущільнювальні матеріали для запобігання витокам.
Застереження:
Неправильне затягування може пошкодити різьбу або спричинити витік гідравлічної рідини. Використовуйте правильний інструмент і дотримуйтеся моментів затягування.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.



