Українська
Ук

Стійка стабілізатора CHEVROLET LACETTI 04-96561754 (вир-во ONNURI)

Гарантія
0
Артикул: GSLD-011
Код товару: 000053484
Немає на складі
255.22 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Стійка стабілізатора CHEVROLET LACETTI 04-96561754 (вир-во ONNURI) призначена для з'єднання стабілізатора поперечної стійкості з колесом. Виготовлена з міцної сталі. Забезпечує стійкість автомобіля під час руху.

Призначення та застосування:

Стійка стабілізатора використовується в підвісці автомобіля CHEVROLET LACETTI 04- для забезпечення стійкості при поворотах та запобігання крену кузова.
Важлива інформація
При виборі стійки стабілізатора необхідно враховувати модель автомобіля. Переконайтеся у відповідності розмірів стійки та її кріплення.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Застосовність Chevrolet Lacetti
Коефіцієнт 1
Матеріал Сталь
Модель транспортного засобу Chevrolet
Навантаження Середня
Одиниця вимiру шт
Тип підвіски Незалежна
Тип транспортного засобу Легковий автомобіль
Застереження:
Неправильна установка стійки стабілізатора може призвести до погіршення керованості автомобіля. Рекомендується звертатися до кваліфікованого фахівця для встановлення.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Пильовик рульової рейки (вир-во GM)

Пильовик рульової рейки (вир-во GM)

Пильовик рульової рейки призначений для захисту рульової рейки від попадання бруду, пилу та вологи, ..

1557.50 грн.

Підшипник маточини CHEVROLET AVEO 06- задн. міст (Вир-во SNR)

Підшипник маточини CHEVROLET AVEO 06- задн. міст (Вир-во SNR)

Підшипник маточини забезпечує обертання колеса на осі. Вироблений компанією SNR, відомою своєю якіст..

1377.71 грн.

Пружина (вир-во GM)

Пружина (вир-во GM)

Пружина, вироблена компанією GM. Використовується у різних вузлах трактора для забезпечення пружност..

3083.18 грн.

Пружина підв. Chevrolet Aveo задн. (вир-во Kayaba)

Пружина підв. Chevrolet Aveo задн. (вир-во Kayaba)

Пружина підвіски Kayaba RC5789 призначена для встановлення на задню вісь автомобілів Chevrolet Aveo...

1431.38 грн.