Українська
Ук

Стремянка кузова КАМАЗ М14х500х96 (у зборі з пластиною та гайками)

Гарантія
0
Артикул: 5320-8521083-01
Код товару: 000045499
Немає на складі
603.72 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Стремянка кузова КАМАЗ М14х500х96 (у зборі з пластиною та гайками) призначена для кріплення кузова до рами автомобіля КАМАЗ. Виготовлена з високоміцної сталі. У комплекті поставляється з пластиною та гайками для надійної фіксації.

Призначення та застосування:

Стремянка кузова використовується для кріплення кузова до рами автомобілів КАМАЗ, забезпечуючи надійну фіксацію та запобігаючи зміщенню кузова під час руху.
Важлива інформація
При виборі стремянки необхідно переконатися у відповідності розмірів та різьблення оригінальної деталі, щоб забезпечити надійне кріплення кузова. Зверніть увагу на якість сталі та наявність антикорозійного покриття.
Технічні характеристики:
Вантажопідйомність Висока
Вид упаковки
Застосовність КАМАЗ
Коефіцієнт 1
Матеріал Сталь
Модель транспортного засобу КАМАЗ
Одиниця вимiру шт
Тип кузова Кузов вантажівки
Тип транспортного засобу Вантажний
Застереження:
Неправильне затягування гайок може призвести до пошкодження стремянки або кузова. Рекомендується використовувати динамометричний ключ та дотримуватися рекомендованого моменту затягування. Монтаж бажано проводити кваліфікованим фахівцем.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Стремянка кузова КАМАЗ М14х465х121 (у зборі з пластиною та гайками)

Стремянка кузова КАМАЗ М14х465х121 (у зборі з пластиною та гайками)

Стремянка кузова КАМАЗ М14х465х121 (у зборі з пластиною та гайками) призначена для кріплення кузова ..

627.90 грн.

Замок капота КАМАЗ у зборі <ДК>

Замок капота КАМАЗ у зборі <ДК>

Замок капота 5320-8406010 в зборі призначений для надійної фіксації капота на автомобілях КАМАЗ. Заб..

199.45 грн.

Прилад буксирувальний КАМАЗ, ЗІЛ 130,131 (фаркоп, 8 тн.) у зборі з гаком

Прилад буксирувальний КАМАЗ, ЗІЛ 130,131 (фаркоп, 8 тн.) у зборі з гаком

Пристрій буксирувальний (фаркоп) у зборі з гаком призначений для буксирування причепів та інших тран..

12989.11 грн.

Петля зчіпна дишла причепа КАМАЗ  у зборі ( 2 гайки+шайба+шпонка) (DETALKA)

Петля зчіпна дишла причепа КАМАЗ у зборі ( 2 гайки+шайба+шпонка) (DETALKA)

Петля зчіпна дишла причепа КАМАЗ у зборі призначена для з'єднання причепа з тягачем. Виготовлена з м..

11039.73 грн.