Гарантія
Артикул: YT-44739
Код товару: 000051399
Немає на складі
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата
Опис:
Конічне ступінчасте свердло YATO YT-44739 з титановим покриттям. Діаметр свердління від 6 до 35 мм. Виготовлено з швидкорізальної сталі HSS 4241. Призначено для свердління отворів різного діаметру в листовому металі.Призначення та застосування:
Використовується для свердління отворів різного діаметра в листовому металі, наприклад, при ремонті кузова трактора, виготовленні та встановленні різних елементів і конструкцій.
Важлива інформація
Перед початком свердління переконайтеся, що заготовка надійно закріплена. Використовуйте мастильно-охолоджувальну рідину (МОР) для покращення якості свердління та продовження терміну служби свердла. Слідкуйте за швидкістю свердління.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник
YATO
Кількість у наборі
1
Коефіцієнт
1
Матеріал
HSS 4241
Модель транспортного засобу
Універсальна
Одиниця вимiру
шт
Призначення
Для металу
Розмір
6-35 мм
Тип інструменту
Свердло
Тип транспортного засобу
Універсальний
Застереження:
Надмірне зусилля при свердлінні може призвести до поломки свердла. Не рекомендується використовувати свердло для роботи з дуже твердими матеріалами.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Рекомендовані
Штуцер для шланга 12 мм, з ріьбою М 1/2(NEO)
53.20 грн.
Хомут силовий W1 17-19мм. М5 <ДК>
22.54 грн.



