Українська
Ук

Трос керування гідророзподільником Badestnost (під вилку) 35х2000мм (RIDER)

Гарантія
0
Артикул: 132-035-02000-029
Код товару: 000070359
В наявності
Ціна актуальна
Відправимо завтра
745.45 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Трос керування гідророзподільником Badestnost (під вилку) 35х2000мм (RIDER) призначений для дистанційного керування гідророзподільником. Забезпечує передачу зусилля від важеля управління до золотника гідророзподільника. Підходить для різних моделей тракторів і сільськогосподарської техніки, що використовують гідророзподільники Badestnost.

Призначення та застосування:

Застосовується в гідравлічній системі тракторів і сільськогосподарської техніки для управління гідророзподільником, який відповідає за розподіл потоку робочої рідини до різних виконавчих механізмів (циліндрів, гідромоторів).
Важлива інформація
При виборі троса керування гідророзподільником необхідно враховувати його довжину, тип кріплення (під вилку) і сумісність з конкретною моделлю гідророзподільника. Важливо звертати увагу на якість троса, оскільки від цього залежить точність і надійність управління.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Коефіцієнт 1
Матеріал Стальний трос з полімерним покриттям
Модель транспортного засобу RIDER
Одиниця вимiру шт
Розміри Діаметр: 35 мм, довжина: 2000 мм
Тип Трос керування
Тип транспортного засобу Трактор
Застереження:
Під час монтажу троса керування гідророзподільником необхідно уникати різких перегинів і пошкоджень оболонки. Неправильне регулювання троса може призвести до нечіткої роботи гідророзподільника. Рекомендується звертатися до кваліфікованого фахівця для монтажу та регулювання.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Прокладка головки блоку Д 260 права (асбосталь) (вир-во Сервіс-Комплектація)

Прокладка головки блоку Д 260 права (асбосталь) (вир-во Сервіс-Комплектація)

Прокладка головки блоку 260-1003025-2Р забезпечує герметичність з'єднання головки блоку циліндрів з ..

184.70 грн.

Труба телескопічна (29,0x4,0) G2 внутр. ( L=2 м) (Bondioli & Pavesi)

Труба телескопічна (29,0x4,0) G2 внутр. ( L=2 м) (Bondioli & Pavesi)

Труба телескопічна Bondioli & Pavesi G2 (29,0x4,0) внутрішня, довжиною 2 метри. Використовується для..

3976.91 грн.

Вилка валу карданного зовнішн. 2400/B4 1 3/8 Z6 (хрест. 32Х76) (Binacchi, Италия)

Вилка валу карданного зовнішн. 2400/B4 1 3/8 Z6 (хрест. 32Х76) (Binacchi, Италия)

Зовнішня вилка карданного валу Binacchi 2400/B4 1 3/8 Z6 (хрестовина 32x76). Використовується для з'..

1441.44 грн.

Вісь навішування плуга вал квадрат 50х50 ПЛН, ПНУ 05.611 (вир-во Україна)

Вісь навішування плуга вал квадрат 50х50 ПЛН, ПНУ 05.611 (вир-во Україна)

Вісь навішування плуга являє собою сталевий квадратний вал розміром 50х50 мм. Використовується в плу..

3120.00 грн.