Українська
Ук

Вкладиші шатунні Н1 Д 50 МТЗ (RIDER)

Гарантія
0
Артикул: RD.50.1004140.Н1
Код товару: 000048013
Немає на складі
571.19 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Вкладиші шатунні ремонтного розміру Н1 для двигуна Д-50 тракторів МТЗ. Виробництво RIDER. Виготовлені зі сплаву, що забезпечує високу зносостійкість і теплопровідність. Використовуються для ремонту двигунів внутрішнього згоряння.

Призначення та застосування:

Призначені для установки в шатуни двигуна Д-50 тракторів МТЗ. Забезпечують правильний зазор між шатуном і колінчастим валом, запобігаючи зносу і пошкоджень.
Важлива інформація
При виборі вкладишів необхідно точно визначити ремонтний розмір (Н1). Важливо дотримуватися чистоти при установці і використовувати динамометричний ключ для затягування болтів шатуна.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник RIDER
Діаметр циліндра 110 мм
Кількість циліндрів 4
Коефіцієнт 1
Матеріал блоку циліндрів Чавун
Модель двигуна Д-50
Модель транспортного засобу МТЗ Д-50
Обєм двигуна 4.75 л
Одиниця вимiру шт
Потужність двигуна 55 к.с.
Тип двигуна Д-50
Тип палива Дизель
Тип транспортного засобу Сільськогосподарська техніка
Хід поршня 125 мм
Застереження:
Неправильна установка або використання невідповідного розміру вкладишів може призвести до пошкодження колінчастого вала і двигуна. Рекомендується звертатися до кваліфікованого фахівця.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Гвинт регулювальний Д 243,245 МТЗ <ДК>

Гвинт регулювальний Д 243,245 МТЗ <ДК>

Гвинт регулювальний Д 243, 245 МТЗ призначений для регулювання зазорів в механізмах двигунів Д-243, ..

14.74 грн.

Патрубок радіатора масл. МТЗ <ДК>

Патрубок радіатора масл. МТЗ <ДК>

Патрубок радіатора масляного МТЗ з'єднує радіатор охолодження масла з двигуном трактора МТЗ. Вигото..

38.30 грн.

Патрубок радиатора МТЗ верхній силікон. (TEMPEST)

Патрубок радиатора МТЗ верхній силікон. (TEMPEST)

Патрубок радіатора верхній призначений для з'єднання радіатора з двигуном трактора МТЗ і забезпечує ..

567.22 грн.

Пружина опори проміжної МТЗ (ТМ JUBANA)

Пружина опори проміжної МТЗ (ТМ JUBANA)

Пружина опори проміжної МТЗ забезпечує пружне з'єднання та амортизацію в механізмі проміжної опори. ..

97.97 грн.