Українська
Ук

Вкладиші шатунні Н2 Д 50 МТЗ (RIDER)

Гарантія
0
Артикул: RD.50.1004140.Н2
Код товару: 000048016
Немає на складі
518.47 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Вкладиші шатунні Н2 виробництва RIDER для двигунів Д 50, що встановлюються на трактори МТЗ. Забезпечують ковзання шатуна по колінчастому валу. Виготовлені зі сплаву на основі алюмінію або міді з антифрикційним покриттям. Відрізняються від вкладишів Н1 розміром.

Призначення та застосування:

Вкладиші шатунні Н2 використовуються для забезпечення ковзання шатуна по колінчастому валу в двигунах Д 50, що встановлюються на трактори МТЗ. Вони дозволяють знизити тертя і знос між шатуном і колінчастим валом, забезпечуючи нормальну роботу двигуна. Важливо використовувати правильний розмір (Н2) для даної моделі двигуна.
Важлива інформація
При виборі вкладишів звертайте увагу на маркування (Н2), яке має відповідати необхідному розміру. Важливо також перевірити стан колінчастого валу на наявність зносу або пошкоджень. Рекомендується використовувати вкладиші від перевірених виробників, таких як RIDER. Переконайтеся, що розмір Н2 відповідає необхідному.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник RIDER
Діаметр циліндра 105 мм
Кількість циліндрів 4
Коефіцієнт 1
Матеріал блоку циліндрів Чавун
Модель двигуна Д-50
Модель транспортного засобу МТЗ
Обєм двигуна 4.15 л
Одиниця вимiру шт
Потужність двигуна 50 к.с.
Тип двигуна Дизельний
Тип палива Дизель
Тип транспортного засобу Трактор
Хід поршня 120 мм
Застереження:
Неправильна установка вкладишів може призвести до пошкодження колінчастого валу і двигуна. Переконайтеся, що вкладиші встановлені правильно і з необхідним зазором. Заміну вкладишів рекомендується проводити кваліфікованим фахівцем. Використання невідповідного розміру призведе до поломки двигуна.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Черв'як ГУР МТЗ (ТМ JUBANA)

Черв'як ГУР МТЗ (ТМ JUBANA)

Черв'як ГУР (гідропідсилювача керма) призначений для передачі обертання від рульового колеса до гідр..

1014.78 грн.

Карбюратор ПД  МТЗ (пуск. двиг.) (вир-во JOBs, Юбана)

Карбюратор ПД МТЗ (пуск. двиг.) (вир-во JOBs, Юбана)

Карбюратор пускового двигуна МТЗ виробництва JOBs (Юбана) призначений для приготування паливно-повіт..

982.57 грн.

Рукав ПНВТ L = 0,35  МТЗ (болт 14 )  (Агро-Импульс)

Рукав ПНВТ L = 0,35 МТЗ (болт 14 ) (Агро-Импульс)

Рукав ПНВТ призначений для з'єднання паливного насоса високого тиску (ПНВТ) з паливною системою трак..

117.39 грн.

Опора двигуна МТЗ передня Д 240, 243 <ДК>

Опора двигуна МТЗ передня Д 240, 243 <ДК>

Опора двигуна 240-1001015-А1 призначена для надійної фіксації двигуна Д-240 та Д-243 на рамі трактор..

1215.47 грн.