Українська
Ук

Викрутка Індикатор електричний : 140 мм TUV / GS [12/1200](VOREL)

Гарантія
0
Артикул: 65233
Код товару: 000051152
Немає на складі
38.22 грн.
Мінімальна сума для замовлення 500.00грн.
Гарантія 6 міс
Бескоштовна доставка при замовленні від 3 000 грн i крім великогабаритних товарів
Можливість оплаты ПДВ
Спеціальні умови для оптовиків
Можлива електронна оплата

Опис:

Електрична викрутка-індикатор призначена для визначення наявності напруги в електричних ланцюгах змінного струму. Має довжину 140 мм. Відповідає стандартам TUV/GS. Діапазон напруги: 12-1200 В.

Призначення та застосування:

Застосовується для перевірки наявності напруги в розетках, вимикачах, проводах та інших електричних пристроях.
Важлива інформація
Перед використанням переконайтеся, що викрутка-індикатор справна та відповідає діапазону напруги перевірюваного ланцюга. Перевіряйте індикацію на завідомо справному ланцюзі перед використанням.
Технічні характеристики:
Вид упаковки
Виробник VOREL
Кількість у наборі 1 шт
Коефіцієнт 1
Матеріал Cr-V сталь, пластик
Модель транспортного засобу Універсальна модель
Одиниця вимiру шт
Призначення Для електричних робіт
Розмір 140 мм
Тип інструменту Індикаторна викрутка
Тип транспортного засобу Універсальний
Застереження:
Не використовуйте викрутку-індикатор для роботи з високою напругою без відповідної кваліфікації та засобів захисту. Не розбирайте та не модифікуйте інструмент.
Доставка
Доставляємо товар по всій Україні через перевізників: Нова Пошта, Делівері, САТ.
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані

Ключ з відкритою зівом, односторонній 12 мм 1000V (NEO)

Ключ з відкритою зівом, односторонній 12 мм 1000V (NEO)

Ключ з відкритим зівом 01-115 (NEO) призначений для роботи з кріпленням розміром 12 мм. Ізольований ..

329.00 грн.

Балонний ключ-хрест 17, 19 мм(NEO)

Балонний ключ-хрест 17, 19 мм(NEO)

Балонний ключ-хрест призначений для відкручування і закручування колісних гайок. Має чотири розміри ..

1746.42 грн.

Щітка по металу (латунний дріт, пластикова ручка) СТАНДАРТ BWPH0102(СТАНДАРТ)

Щітка по металу (латунний дріт, пластикова ручка) СТАНДАРТ BWPH0102(СТАНДАРТ)

Щітка по металу з латунною щетиною та пластиковою ручкою призначена для очищення металевих поверхонь..

36.89 грн.

Ліхтар діодний VOREL, 3+1 Вт, 220/70 лм, живлення- 3ААА х 1.5 В, 180х 55х 30 мм, гак, магніт [24/48]

Ліхтар діодний VOREL, 3+1 Вт, 220/70 лм, живлення- 3ААА х 1.5 В, 180х 55х 30 мм, гак, магніт [24/48]

Світлодіодний ліхтар, забезпечує освітлення в темний час доби або в умовах недостатньої освітленості..

410.05 грн.